Transport

Pärast kauba saabumist lattu võtame Teiega ühendust, et kokku leppida tarneajas ja vajadusel täpsustada aadressi.

Kauba väljastamine toimub alles pärast arve täies mahus tasumist ja raha laekumist meie arveldusarvele. Transpordi hind Eesti piires: alates 25 € kuni 50 €

Tarne Talllinas ja Harjumaal

Tallinna ja Harjumaa piires teostame kaupade tarnet oma transpordiga ja Teile sobival ajal. Lisatasu eest toome kauba kliendi korterisse, ükskõik mis korrusele. Soovi ning sobivate uksemõõtmete korral tarnime suuremõõtmelisi esemeid otse nende kasutuskohta.

Üle Eesti

Väljaspool Tallinna ja Harjumaad asuvatesse kohtadesse tarnib Teie tellitud kaupa Eesti Posti kuller. Üle-eestiline tarne toimub E–R 8–20, L 10–15. Eesti Posti esindaja võtab Teiega eelnevalt ühendust, et kokku leppida sobivas tarneajas samal või järgmisel päeval või kahe päeva pärast vastavalt Teie soovile. Kaup toimetatakse maja välisukse ette.

Tulen lattu oma kaubale ise järgi

Kui soovite tulla oma kaubale ise järgi, toimetame selle meie poelattu Tallinnas aadressil: Lao lahtiolekuajad: E–R 10–18:30, L 10–15 NB! Meie laost kauba kättesaamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument ja tšekk arve täieliku tasumise kohta.

 

Koduuksed - Parimad uksed | Tel. +372 6 777 898 :: E-Mail :: info@koduuksed.ee
E-R: 10:00 - 18:00